Торгова марка Domos в першу чергу турбується про конфіденційність, а також анонімності Ваших персональних даних в Інтернеті. Вся ваша інформація зібрана при покупці або ж консультації з приводу того чи іншого товару не може бути надана третім особам для комерційного або іншого використання.

При отриманні електронних e-mail розсилок від ТМ Domos ви маєте право відмовитися від їх отримання натиснувши відповідну кнопку або ж посилання внизу листа.

На веб сайті https://domos.ua / використовуються куки (Cookies), а також зберігаються дані про відвідувачів за допомогою сервісу Google Analytics. За допомогою цих даних збирається важлива інформація про дії відвідувачів на веб сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей веб сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів. Ви можете в будь-який зручний момент відключити збір (Cookies) З даного веб сайту, але це може позначитися на коректності роботи даного веб сайту.

Для захисту ваших персональних даних (телефон, e-mail, адреса Вашого проживання) ми використовуємо всі види адміністративних і технічних заходів безпеки. Всі співробітники нашої компанії ознайомлені з нашими повідомленнями про конфіденційність, а також проінструктовані згідно з усіма інструкціями які стосуються нашої Політики конфіденційності.

Відповідно до Закону No 2297-VI об’єктами захисту є лише ті персональні дані, які обробляються і вносяться в базу персональних даних.

У випадку змін Політики конфіденційності ми залишаємо за собою право відправити вам електронного листа або ж повідомити Вас по телефону.

Дана політика спрямована на збереження всіх Ваших, особистих даних які не повинні піддається розголошенню.

Для зв’язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати листа на e-mail: office@domos.ua або зателефонувати 0-800-75-75-01