Розумні сенсори розумного дому Domos для квартир, котеджів, дач, офісів, готелів, торгових центрів.

Завдяки безпровідним датчикам розумного дому Ви матимете можливість тримати на контролі приміщення де можлива небезпека горіння, витоку газу, протікання води, збільшення консентрації CO та матимете функції охорони та сигналізації. При цьому, розумний дім не тільки сповістить Вас але і виконає миттєві заходи для запобігання виникнення небезпечної ситуації.
Завдяки бездротовій технології ZigBee сенсори відмінно працюють на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень. Володіючи невеликими розмірами і гармонійним дизайном вони ідеально вписуються в будь-який інтер’єр.

Проектування, монтаж та налаштування розумного дому, інтегруючи в систему розумні датчики,  надасть безліч переваг для роботи існуючих систем опалення, вентиляції, кліматугаражних і в’їзних ворітштор, ролет, систем поливу газону, басейну, охорониосвітлення будинку. Купити розумний дім в нашій компанії – означає отримати гарантійне та професійне сервісне обслуговування Ваших систем будинку, квартири або офісу в подальшому, що дозволить комфортно використовувати і розширювати можливості системи розумного дому.