Системи комфорту

Довіртеся системі розумного дому і Ви будете занурені в комфортний клімат і оточені розумінням Ваших бажань і потреб.

Підтримка клімату

приємного саме Вам, буде здійснюватися в залежності від часу доби, пори року, вдома Ви чи ні і доведе показники температури і вологості до найбільш Вам комфортних. Система вчасно задіє потрібний прилад чи пристрій (кондиціонер, зволожувач, витяжку, конвектор, опалювальний котел).

Управління медіа та побутовою технікою

можливо з єдиного пульта або озвучивши голосову команду. Тепер, щоб увімкнути телевізор, ТВ тюнер, медіа приставку, кухонну або кліматичну техніку не потрібно шукати потрібний пульт, досить взяти телефон і сказати, наприклад, «SIRI, увімкни телевізор!” А налаштувавши під свої вподобання зручні сценарії, наприклад – «Дивитися канал кіно», при якому система увімкне Ваш улюблений канал, закриє штори і створить особливу автомосферу з приглушеним освітленням, а при сценарії  “Ранок” – увімкне приємну музику, яка з наростанням буде Вас будити, відкриє штори, увімкне кавоварку… Ви відчуєте себе щасливіше, в гармонії зі своїм будинком.

null

Медіа та побутові пристрої

Розумні штори

будуть відкриватися без Вашої участі за заданими сценаріями, наприклад, коли Ви прокидаєтеся після спрацювання сценарію «Ранок», а закриватися будуть коли настане вечір або коли ви сідаєте дивитися свій улюблений фільм і задієте сценарій «Кіно».

Розумний сад і басейн. Система управляє поливом газону та інших рослин як за заданим сценарієм, так і в залежності від показників клімату. А газонокосарка-робот автоматично підтримує стан Вашого газону ідеальним. Басейн, же завжди буде чистим і з комфортною температурою води.