Системи комфорту

Довіртеся системі розумного дому і Ви будете занурені в комфортний клімат і оточені розумінням Ваших бажань і потреб.

Системи комфорту

Підтримка клімату

приємного саме Вам, буде здійснюватися в залежності від часу доби, пори року, вдома Ви чи ні і доведе показники температури і вологості до найбільш Вам комфортних. Система вчасно задіє потрібний прилад чи пристрій (кондиціонер, зволожувач, витяжку, конвектор, опалювальний котел).

Управління медіа та побутовою технікою

можливо з єдиного пульта або озвучивши голосову команду. Тепер, щоб увімкнути телевізор, ТВ тюнер, медіа приставку, кухонну або кліматичну техніку не потрібно шукати потрібний пульт, досить взяти телефон і сказати, наприклад, «SIRI, увімкни телевізор!” А налаштувавши під свої вподобання зручні сценарії, наприклад – «Дивитися канал кіно», при якому система увімкне Ваш улюблений канал, закриє штори і створить особливу автомосферу з приглушеним освітленням, а при сценарії  “Ранок” – увімкне приємну музику, яка з наростанням буде Вас будити, відкриє штори, увімкне кавоварку… Ви відчуєте себе щасливіше, в гармонії зі своїм будинком.

null

Медіа та побутові пристрої

Системи комфорту
Системи комфорту

Розумні штори

будуть відкриватися без Вашої участі за заданими сценаріями, наприклад, коли Ви прокидаєтеся після спрацювання сценарію «Ранок», а закриватися будуть коли настане вечір або коли ви сідаєте дивитися свій улюблений фільм і задієте сценарій «Кіно».

Розумний сад і басейн. Система управляє поливом газону та інших рослин як за заданим сценарієм, так і в залежності від показників клімату. А газонокосарка-робот автоматично підтримує стан Вашого газону ідеальним. Басейн, же завжди буде чистим і з комфортною температурою води.

Системи комфорту