Системи безпеки

За допомогою комплексу розумних пристроїв система повідомить Вас на мобільний додаток, а за відсутності інтернету зможе відправити СМС через GSM, а також проведе ряд дій щоб запобігти виникненню небезпечних ситуацій.

Система охорони.

Пристрої охорони периметра і внутрішніх приміщень допоможуть запобігти проникненню в будинок за допомогою відлякуючих дій таких як спрацювання «ефекту присутності», при якому увімкнеться світло в будинку або телевізор, увімкнеться сирена, а Ви миттєво отримаєте повідомлення і побачите те, що відбувається через систему відеоспостереження, як дистанційно через телефон, так і на екрані вашого ТВ.

Автоматизація воріт, ролет та дверей.

Ви зможете віддалено відкривати ворота, ролети, двері своїм гостям або службі доставки за допомогою програми в телефоні, також онлайн контролювати чи не забули ви їх закрити, йдучи з дому. Також можете налаштувати автоматичне закриття в разі небезпеки або покинувши будинок і автоматичне відкриття для Вас і Ваших рідних підійшовши до дверей чи воріт.

null

Ворота, двері, ролети

Антипотоп.

За допомогою датчика протікання води система не тільки попередить Вас про небезпеку, відправивши повідомлення на телефон, але і перекриє подачу води чим зменшить небажані наслідки.

Антигаз.

Датчик газу, визначивши витік, відправить вам повідомлення і дасть команду виконавчим пристроям терміново усунути проблему, а саме включити витяжку і перекрити газовий кран з електроклапаном чим вбереже Вас і ваших близьких від незворотних наслідків.

null

Кран з електропр.

null

Витяжка

Антидим.

Система попередить Вас про виявлення диму повідомленням на телефон і будь-яким іншим можливим способом, а можливо за допомогою запрограмованих сценаріїв проведе дії для усунення проблеми аж до задіяння системи пожежогасіння.