Системи безпеки

За допомогою комплексу розумних пристроїв система повідомить Вас на мобільний додаток, а за відсутності інтернету зможе відправити СМС через GSM, а також проведе ряд дій щоб запобігти виникненню небезпечних ситуацій.

Системи безпеки

Система охорони.

Пристрої охорони периметра і внутрішніх приміщень допоможуть запобігти проникненню в будинок за допомогою відлякуючих дій таких як спрацювання «ефекту присутності», при якому увімкнеться світло в будинку або телевізор, увімкнеться сирена, а Ви миттєво отримаєте повідомлення і побачите те, що відбувається через систему відеоспостереження, як дистанційно через телефон, так і на екрані вашого ТВ.

Автоматизація воріт, ролет та дверей.

Ви зможете віддалено відкривати ворота, ролети, двері своїм гостям або службі доставки за допомогою програми в телефоні, також онлайн контролювати чи не забули ви їх закрити, йдучи з дому. Також можете налаштувати автоматичне закриття в разі небезпеки або покинувши будинок і автоматичне відкриття для Вас і Ваших рідних підійшовши до дверей чи воріт.

null

Ворота, двері, ролети

Системи безпеки
Системи безпеки

Антипотоп.

За допомогою датчика протікання води система не тільки попередить Вас про небезпеку, відправивши повідомлення на телефон, але і перекриє подачу води чим зменшить небажані наслідки.

Антигаз.

Датчик газу, визначивши витік, відправить вам повідомлення і дасть команду виконавчим пристроям терміново усунути проблему, а саме включити витяжку і перекрити газовий кран з електроклапаном чим вбереже Вас і ваших близьких від незворотних наслідків.

null

Кран з електропр.

null

Витяжка

Системи безпеки
Системи безпеки

Антидим.

Система попередить Вас про виявлення диму повідомленням на телефон і будь-яким іншим можливим способом, а можливо за допомогою запрограмованих сценаріїв проведе дії для усунення проблеми аж до задіяння системи пожежогасіння.