Опис

2 183

Хаб (шлюз, концентратор) DHZ1-50 — головний пристрій – “мозок” розумного дому, призначений для об’єднання всіх пристроїв і датчиків розумного дому в єдину мережу ZigBee. Він об’єднає більше 50 різних охоронних і датчиків безпеки, реле, перемикачів, розумних розеток, камер відеоспостереження, виконавчих пристроїв та інших елементів розумного дому Domos або інших сполучених виробників з підтримкою ZigBee мереж.

Особливості

Хаб DHZ1 – 50 здатний управляти різними пристроями, забезпечувати охорону, безпеку, комфорт і економію від квартири до великого заміського будинку. Також хаб може використовуватися в готелях, офісах, на підприємствах для вирішення деяких завдань з автоматизації. Реалізована можливість каскадування хабів, що дозволяє значно збільшити кількість сенсорів і пристроїв, а також розширити дальність ZigBee мережі

null
Організовує безпеку Вашого дому
null
Створює комфорт в домі
null
Економить енергоресурси
DHZ1-50
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Виконує задані сценарії
null
Розширювана система

Багатофункціональний і надійний

Завдяки розумній мережі Zigbee система відмінно працює на різних віддалених ділянках. Перевага мережі в тому, що при виході одного з пристроїв, сигнал буде ретранслюватися далі за допомогою інших пристроїв мережі. Система розумного дому DOMOS може постійно обростати новими пристроями для виконання найрізноманітніших завдань з управління:

Тип підключення бездротова
Комунікаційні можливості
Кількість пристроїв 50
Протокол зв’язку Zigbee
Робоча частота 2.4GHz
Працюючі канали 11,14,15,19,20,24,25
Режим модуляції OQPSK
Шифрування AES128
Швидкість зв’язку 250Kbps
Бездротова передавальна потужність ≤18dBm
Чутливість бездротового прийому ≥-90dBm
Оновлення Підтримка оновлення через Інтернет
Фізичні характеристики
Колір білий
Матеріал корпусу пластик
Ширина 88 мм
Висота 90 мм
Глибина 27 мм
Вага 120 г
Живлення 5В  1000мА

Віддалено і автономно

Створюючи розумну мережу ZigBee хаб DomosDHZ1 – 50 легко об’єднує всі пристрої і дає до них доступ для управління і контролю через додаток HomeMate у Вашому мобільному пристрої в режимі реального часу з будь-якої точки світу через Інтернет.

Навіть якщо в будинку пропав інтернет, хаб в автономному режимі впорається зі сценаріями та завданнями по автоматизації і дасть команду виконавчим пристроям виконати необхідні для забезпечення безпеки та інших функцій дії.