Опис

1 221

Карниз Domos призначений для кріплення штор замість стандартних карнизів, що дає можливість разом з двигуном AM68-1/80-EM-P управляти положенням Ваших штор з мобільного пристрою, перемикача сценаріїв або автоматично по заданих таймерах.

Особливість

Карниз володіє естетичним гармонійним дизайном. Ретельно продуманий корпус і кріплення дозволяють встановити його практично де завгодно, ніяк не зіпсувавши інтер’єр Вашого приміщення. При виготовленні карниза були задіяні тільки високоякісні матеріали, що б пристрій прослужив Вам довгі роки. Доступні варіанти довжини карнизів: 1м, 2м, 3м, 4м, 5м, 6м, 7м… тобто якщо Вам потрібен карниз на 3,4 м, то замовляти потрібно 4м карнизу. Зайва частина 0,6 м просто відрізається, а тягова стрічка підганяється під потрібну довжину.

null
Дає можливість автоматизувати управління шторами
null
Виготовлений з високоякісних матеріалів
null
Має гармонійний дизайн
34_1500x_1511257303
null
Продумані кріплення надають різні способи установки
null
Бере участь у виконанні сценаріїв
null
Використовуючи в парі з двигуном DOMOS управляється з мобільних пристроїв

Комфортно і практично

Карниз для штор разом з двигуном AM68-1/80-EM-P дозволить Вам з легкістю автоматизувати подачу світла в Вашу квартиру, офіс чи будинок і виконає створені Вами різного роду сценарії спільно з іншими розумними пристроями Domos. Тепер Вам не потрібно кожен раз вставати, що б відкрити або закрити Ваші штори. Унікальний карниз давно вже став вибором  “розумних” будинків, готелів, конференц-залів, бізнес-центрів та ін.

Комфорт і практичність розумних штор Domos (карниз + двигун) досягнута завдяки наступним особливостям:

  • Безшумний мотор
  • Автоматична зупинка руху
  • Регулювання швидкості
  • Зупинка при заваді
  • Зовнішній ручний вимикач
  • Старт від легкого дотику

Характеристика:

Тип для приміщень
Робоча вологість ≤85%
Робоча температура -10 — 40 ℃
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу Алюміній
Розмір 1,2,3,4,5,6,7 м
Колір Білий

Зручно і просто

Розумні штори, крім віддаленого управління, зручно задіяти в індивідуальних сценаріях автоматизації, задіявши одночасно і інші розумні пристрої вашого розумного дому, налаштувавши їх відкриття / закриття під різні ситуації і настрій.

Наприклад, встановивши:

  • сценарій “Ранок” – о 7:00 відкриються штори, включитися підігрів підлоги у ванній, кавоварка приготує каву, заграє ваша улюблена мелодія і т. д.
  • сценарій “Вечір” – о 18:00 закриються штори, увімкнеться освітлення в потрібних приміщеннях, опалення налаштується на комфортну температуру;
  • сценарій “Кіно” – закриються штори, освітлення стане приглушеним і відповідного кольору, включиться ТБ на улюбленому каналі” Кіно ” і т. д.

І звичайно ж Ви і Ваші рідні можете управляти шторами за допомогою мобільних пристроїв через додаток HOMEMATE і навіть по голосовій команді, наприклад “ SIRI, Відкрий штори!”