Опис

7 733

Розумна Wi-Fi камера Domos DSD10360 призначена для зовнішнього відеоспостереження в системі розумного дому Domos. З її допомогою ви зможете віддалено з мобільного пристрою спостерігати за тим, що відбувається у Вас на території, причому з кутом огляду 350°.

Особливості

Розумна камера Domos оснащені Wi-Fi і портом RJ45 Ethernet для прямого підключення до комутатора або маршрутизатора. Матриця OmniVision CMOS OV9732 1 Мп з розміром сенсора 1/4″, надає дуже хорошу світлочутливість і якість зображення, а графічний чіп American Ambarella S2LM, підтримуючи HDR для поліпшення якості відео, дозволяє знімати навіть при дуже низькому освітленні. Вночі камера задіює ІЧ-прожектор висвітлюючи до 20 метрів.

null
Розміщується зовні будинку
null
Автоматично починає запис по руху
null
Вбудований мікрофон і динамік
IMG_1117
null
Освітлює вночі ІЧ підсвічуванням до 20 метрів
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Повертається на 350° по горизонталі і 90° по вертикалі

Безпека і надійність

Розумна зовнішня Wi-Fi камера DSD10360 – це програмно-керований пристрій, призначений для відеоспостереження в системі розумного дому Domos. За допомогою Wi-Fi підключення камера легко може бути встановлена ​​в будь-якому необхідному для Вас місці. Маючи  гармонійний дизайн вона ідеально пасуватиме фасаду Вашого будинку.

Вміючи виявляти рух, розумна камера Domos навіть при мінімальному освітленні ідентифікує найменші переміщення по території і автоматично починає запис, надіславши сповіщення на Ваш смартфон. А завдяки роботизованому поворотному пристрою камери можна обертати об’єктив і переглядати Ваш периметр на 350 градусів по горизонталі і на 90 градусів по вертикалі. Об’єктив 6 мм покриває велику площу і забезпечує оптимальну глибину різкості при низькій освітленості.

Встановивши в камеру карту пам’яті розміром до 64 Гб ви зможете переглядати онлайн з телефону або з інших пристроїв відеозапис за кілька днів. А скориставшись хмарним сервісом – дивитися запис безмежно.

Характеристика:

Застосування для вулиці
Тип підключення бездротова
Тип сенсора і його продуктивність OmniVision CMOS OV9732
Процесор і його продуктивність Hisilicon Hi3518E
Розмір матриці 1/4″
Дозвіл 1 Мп
Дальність ІЧ підсвічування 20 м
Джерело живлення 5В, 2А
Кут повороту камери
Горизонтальний 350°
Вертикальний 90°
Характеристики об’єктива
Фокусна відстань 6 мм
Діафрагма Автоматично
Характеристики відео
Формат запису відео Motion JPEG, H.264
Максимальна роздільна здатність відео 1280 x 720
Максимальна частота кадрів 30 кадрів/с
Підсвічування Інфрачервоний
Комунікаційні можливості
Wi-Fi +(802.11 b/g/n)
Підтримка карт пам’яті Micro SD (до 64 Гб)
Характеристики аудіо
Додаткові функції обнаружение движения, удалённое управление
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу пластик
Ширина 135 мм
Висота 200 мм
Глибина 240 мм
Вага 500 г
Колір сірий

Спокій і контроль

Де б ви не були, за допомогою програми Homemate і інтегрованого веб-сервера з легким інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, ви зможете спостерігати за тим, що відбувається у дворі Вашого будинку онлайн і переглядати відео віддалено.

У нічний час доби або при недостатньому освітленні відеокамера завдяки ІЧ-прожектору забезпечить вам відмінну оглядовість периметру на відстані до 20 метрів.