Опис

1 924

Розумна LED стрічка LS-20W – розумна світлодіодна стрічка керується дистанційно через мобільний додаток розумного дому HOMEMATE.

Особливості

Завдяки сумісності з системою розумного дому Domos, дозволяє створити будь-яку кольорову атмосферу в Вашому помешканні, задіявши LED стрічку як з мобільного Android чи IOS безпосередьо, так і через сценарії Розумного дому.

null
16 млн. кольорів, контроль кольору 2700K-6500K
null
Автоматизує освітлення
null
Бере участь у створенні “ефекту присутності”
LED strip
null
Може бути задіяний за сценаріями
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Розширює відстань бездротової мережі ZigBee

Неповторно і комфортно

Розумна LED стрічка створить необхідний Вам режим освітлення в певних ситуаціях і з необхідними параметрами кольору і яскравості. З мобільного телефону Ви можете керувати ввімкненням/вимкненням, встановлювати таймери, змінювати кольори та режими миготіння, а також регулювати яскравість (підтримується системами Android та IOS). Завдяки можливості інтеграції в систему розумного дому  через розумну мережу Zigbee, Ви зможете побудувати будь-який сценарій, задіюючи одночасно з підсвіткою інші прилади будинку – зачиняти штори, вмикати телевізор, аимикати люстру і т.д.

Для можливості тактильного перемикання сценаріїв додатково можна використовувати клавішні настінні перемикачі, наприклад DSZ1S5 чи Перемикач сценаріїв MixSwitch (6-клавішний)

Адаптер живлення Вхід: 220 В
Вихід: DC 12 В
Довжина LED стрічки:  2 м (можна відрізати через кожні 8,5 см)
Ширина: 12 мм
Потужність світлодіода: 12 Вт
Частота: 50/60 Гц
Яскравість: біле світло 1000±10% lm
Термінал: 5-контактний білий роз’єм, 2 мм проміжок світлодіода
Специфікація: 72* 3528 світлодіод білого світла + 72* 5050RGB
Світлодіодний вхід (МАКС) : біле світло 3В/38 мА Червоне світло 2В /30mA Зелене світло 3В/20mA Синє світло 3В/20mA
Монтаж: За допомогою клею 3M на задній панелі

Під настрій і ситуацію

Спільно з іншими пристроями розумного дому Розумна LED стрічка створить світловий образ Вашого інтер’єру, який буде змінюватися під Ваш настрій і ситуацію. Наприклад:

прийшовши додому – увімкнеться світло в коридорі і увімкнеться LED підсвічування у вітальні з приємними тонами кольору для вечірнього перегляду Вашого улюбленого фільму.
нікого немає вдома і спрацьовує датчик периметра у дворі – увімкнеться світло в будинку або LED освітлення в різних місцях створюючи ” ефект присутності”;
перебуваючи вдома в різний час доби – система буде налаштовувати освітлення під ваші уподобання кольору і яскравості.

Таким чином, Ви і Ваші рідні можете управляти освітленням інтер’єру і периметра з мобільних пристроїв через додаток HOMEMATE і навіть по голосовій команді “наприклад ” SIRI, увімкни світло на кухні!”