Опис

2 405

Розумний настінний шестиклавішний перемикач MixSwitch займає місце звичайного настінного вимикача і, працюючи по зв’язку ZigBee, дає можливість швидко задіювати до 6-ти, запрограмованих заздалегідь, сценаріїв розумного дому.

Особливості

Перемикач MixSwitch  чудово вписується в один ряд разом з розумними вимикачами світла MixSwitch-1, MixSwitch-2, MixSwitch-3. Взаємодіє з іншими Zigbee пристроями Domos, завдяки чому налаштовуються  індивідуальні сценарії вмикання або вимикання освітлення в будинку, відкривання / закривання замків, управління автоматикою воріт, жалюзі, штор і т. д. А завдяки сигналу ZigBee та його малому енергоспоживанню пульт-перемикач може працювати на батарейках більше 1 року і бути розміщеним у будь-якому зручному місці.

null
Зручний для управління освітленням
null
Зручний в управлінні воротами, ролетами, шторами
null
Запускає будь-яку запрограмовану сцену
MixSwitch_6-gang_GREY
null
Дозволяє тактильно запускати до 6 сценаріїв
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Працює по ZigBee

Багатофункціонально і надійно

Інтегрувавши в систему перемикач MixSwitch Ви зможете одним натисканням задіювати одразу низку необхідних пристроїв та систем будинку, керувати сценаріями Розумного дому.

За допомогою перемикача MixSwitch система розумного будинку DOMOS може безмежно розширювати свої можливості для виконання найрізноманітніших завдань з управління:

Характеристика:

Назва моделі MixSwitch (6-клавішний)
Види моделі T40S6Z(Grey)
T40S6ZG(Golden)
T40S6ZW(White)
Застосування для приміщень
Джерело живлення від батарейки (CR2032)
Вхідна напруга 3,3 В
Протокол зв’язку ZigBee
Мережевий режим автоматична мережа ZigBee
Матеріал корпусу пластик
Розмір 86 × 86 × 10 мм
Кольори сірий, золотий, білий

Зручно і надійно

Перемикач MixSwitch може взаємодіяти з іншими продуктами Domos. Завдяки цьому можна налаштувати індивідуальні сценарії вмикання або вимикання світла в будинку, відкривання / закривання замків, управління автоматикою ворітжалюзі, штор і т. д..

Наприклад, розмістивши перемикач в коридорі при виході з дому Ви можете запрограмувати його на:

– кнопка 1/2 – відкривання / закривання вуличних воріт;

– кнопка 3/4 – відкривання / закривання ролет;

– кнопка 5/6 – активація / деактивація режиму “Я ВДОМА” тощо.

Модель MixSwitch має стильний дизайн, який впишеться в будь-який інтер’єр. Ви зможете налаштовувати і керувати розумним вимикачем віддалено за допомогою універсального додатка HOMEMATE на Вашому смартфоні / планшеті.