Опис

1 850

Датчик диму DDZ100S виявляє і інформує різними способами про виявлення диму, а також в режимі автоматизації, задіює заходи щодо запобігання пожежі.

Особливості

Крім функцій виявлення та інформування на мобільний пристрій, сповіщає візуально – миготінням червоного індикатора і звуком – вмикаючи вбудовану звукову сирену. А в режимі автоматизації – відключить електропобутові прилади і увімкне основну сирену тривоги.

null
Виявляє дим
null
Оповіщає світловим індикатором
null
Сигналізує звуковою сиреною
DDZ100S
null
Відключить електроприлади, увімкне основну сирену, і ін.
null
Повідомляє на мобільні пристрої
null
Вимкне газовий котел

Надійно і стабільно

Датчик диму DDZ100S працюючи в системі розумного дому DOMOS зробить все для захисту Вас і Вашого майна від небезпеки загоряння на кухні, топкової, вітальні, а також будь-яких інших місцях. Завдяки датчику диму система дасть можливість тримати на контролі вогненебезпечні ділянки у Вашому домі. При цьому, розумний дім не тільки сповістить Вас, але і задіє заходи для усунення причин задимленості на самому початку виникнення небезпечної ситуації.

Працюючи по бездротовій технології ZigBee фотоелектричний датчик диму має дуже мале споживання електричної енергії завдяки чому тривалий час відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень. Володіючи невеликими розмірами і гармонійним дизайном він ідеально впишеться в будь-який інтер’єр.

Застосування для приміщень
Гучність сигналу 75 дБ на відстані 3 метри
Робоча частота 2,4 ГГц
Бездротова потужність передачі 20 дБм
Протокол зв’язку ZigBee
Мережевий режим автоматична мережа ZigBee
Відстань без ограничений
Бездротовий стандарт IEEE 802.15.4
Робоча вологість ≤95%
Відстань без обмежень (в мережі Zigbee), у відкритій місцевості 80м
Робоча вологість ≤95%
Робоча температура -20 – 60 ℃
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу Пластик PC + ABS
Розмір 79х68х31 мм
Колір білий
Живлення 1х CR123A батарейка, 3В постійного струму

Спокій і безпека

Інтегрувавши сенсори задимленості Domos в систему розумного дому Ваше житло завжди буде під контролем. Ви можете бути спокійними за Ваших рідних і майно коли відсутні, або коли спите. У разі виникнення найменшої задимленості система миттєво відправить повідомлення на мобільні пристрої, червоний індикатор на датчику почне швидко блимати і увімкнеться звукова сирена потужністю в 75 дБ, яку буде добре чутно на кілька метрів і сповістить Вас і Вашу сім’ю.

А встановивши різні сценарії автоматизації, при спрацьовуванні датчика диму, система зможе вимкнути електроприлади, опалювальний котел, увімкнути основну сирену будинку, запустити систему пожежогасіння.

Додаток HOMEMATE, на ваших мобільних пристроях надасть вам постійний доступ для управління і перегляду стану необхідних систем вашого житла.