Опис

1 554

Датчик вологості і температури ST30 вимірює показники температури і вологості в приміщенні, які відображаються як на екрані самого датчика так і в додатку розумного будинку у вигляді онлайн показників і статистики у вигляді графіків за рік / місяць / тиждень / день.

Особливості

Датчик температури та вологості ST30 крім функцій відстеження та ведення статистики дозволяє регулювати температуру та вологість у Вашій квартирі чи будинку, використовуючи додаткові виконуючі пристрої розумного дому (розумну розетку, пульт керування або реле DCZ1M).

null
Вимірює та відображає температуру і вологість
null
Показання відображаються в статистиці
null
Сприяє автоматизації опалення
st_30_big
null
Відображає дані і статистику на мобільних пристроях
null
Бере участь в сценаріях управління опаленням і кліматом.
null
Легко монтується

Функціональність і контроль

Датчик вологості і температури ST30 є невід’ємним елементом розумного дому. За допомогою розумної мережі Zigbee датчик відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень тривалий час, завдяки малому споживанню енергії і легко встановлюється в різних навіть у важкодоступних місцях за мінімальний час. Володіючи невеликими розмірами і гармонійним дизайном він ідеально впишеться в будь-який інтер’єр. З його допомогою система розумного будинку DOMOS розширює свої можливості для виконання найрізноманітніших завдань з управління:

Застосування для приміщень
Джерело живлення 3 В (батарея AAA)
Тип підключення беспровідний
Комунікаційні можливості
Бездротовий стандарт IEEE 802.15.4
Протокол зв’язку ZigBee
Робоча частота 2.4 GHz
Відстань бездротової мережі ≤80 метрів (відкрита площа)
Споживання в режимі тривоги ≤30мА
Робоча температура 0° – 45°C
Діапазон вимірювання температури -10 ℃ + 55 ℃
Розміри >Φ 61.2*23 мм

Комфорт і економія

За допомогою датчика температури і вологості система розумного дому, задіявши додаткові виконуючі пристрої розумного будинку (наприклад розумну розетку, пульт управління або реле DCZ1M) завжди зможе підтримувати комфортну температуру для Вас – коли ви вдома, і виконає сценарій, щоб ви не переплачували за надлишки витрачених енергоресурсів – коли відсутні.

Встановіть власні режими – щоденні, погодинні. Наприклад, задайте температуру:

• + 18 ° C – з 8:01 ранку до 16:00, поки Ви на роботі
• + 23 ° C – з 16:01 до 8:00 ранку, коли Ви вдома,
• а їдучи за місто, віддалено переведіть будинок на підтримку опалення в економному режимі + 15 ° C.

Таким чином, Ви і Ваші рідні можете управляти режимами опалення та інших систем Вашого житла віддалено за допомогою мобільних пристроїв і додатку HOMEMATE.