Опис

1 073

Датчик розмикання DSZ100C призначений для відстеження стану положення вікон або дверей та інших предметів, де відбувається відкриття і закриття, а також для подальшої участі у виконанні різноманітних сценаріїв для забезпечення безпеки, комфорту і економії в будинку.

Особливості

Датчик DSZ100C (геркон) з’єднується з системою розумного дому завдяки безпровідному зв’язку ZigBee, що дозволяє йому працювати на значній відстані від хаба (головного пристрою розумного будинку). Він відрізняється стабільністю, високою надійністю, простотою в монтажі і підключенні. Елемент живлення, від якого працює датчик дозволяє йому працювати до двох років. Геркон сам сповістить вас про необхідність заміни батареї живлення.

null
Виконує охоронну функцію
null
Інформує про стан положення об’єкта
null
Бере участь в автоматизації освітлення
DCZ100C
null
Запускає сценарії по автоматизації
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Запускає прилади по руху

Стабільно і надійно

Датчик руху DSZ100C є невід’ємним елементом розумного дому. За допомогою розумної мережі Zigbee датчик відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень тривалий час, завдяки малому споживанню енергії, і легко встановлюється в різних навіть у важкодоступних місцях за мінімальний час. Маючи невеликі розміри і гармонійний дизайн він ідеально вписується в будь-який інтер’єр. З його допомогою система розумного дому DOMOS розширює свої можливості для виконання найрізноманітніших завдань з управління:

Застосування для приміщень
Джерело живлення батарейка типу CR2032
Робоча частота 2.4 GHz
Робочі канали 11, 14, 15, 19, 20, 24,25
Режим модуляції OQPSK
Шифрування AES-128
Швидкість передачі 250 Kbps
Бездротова потужність передачі ≤4,5 дБм
Протокол зв’язку Zigbee
Мережевий режим автоматична мережа ZigBee
Відстань без обмежень (в мережі ZigBee), у відкритій місцевості 80м
Бездротовий стандарт IEEE 802.15.4
Робоча вологість ≤90%
Робоча температура -10 – 50 ℃
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу Пластик PC+ABS
Розміри передавача 61,5х30,3х11,7 мм
Розміри магніту 44,8х10,9х7,9 мм
Вага 50 г (без батарейок)
Колір білий

Спокій і контроль

Інтегрувавши датчики розмикання Domos в систему розумного дому ваші двері, вікна та інші об’єкти будуть під контролем. Ви зможете фіксувати через мобільний пристрій їх відкриття коли Ви відсутні, а коли вдома – система буде допомагати Вам вмикати світло, електроприлади або виконувати складні багатозадачні сценарії всього лише зафіксувавши зміну стану датчика.

Додаток HOMEMATE, на Ваших мобільних пристроях надасть Вам постійний доступ для управління і перегляду стану необхідних систем Вашого житла.