Опис

2 072

Датчик витоку горючого газу DDZ100G виявляє витік газу, інформує і дає можливість системі розумного дому миттєво запобігти можливим серйозним наслідкам.

Особливості

Датчик витоку газу DDZ100G крім функції виявлення та інформування на мобільний пристрій, в режимі автоматизації – припинить подачу газу задіявши, за допомогою реле DCZ1M, кран з електроприводом, а також відключить газові прилади.

null
Виявить витік газу
null
Повідомить про небезпечну ситуацію світловою і звуковою сигналізацією
null
За сценарієм перекриє подачу газу
DDZ100G_600
null
Повідомить на мобільні пристрої
null
За сценаріями відключить газовий котел, плиту, включить витяжку та ін.
null
Легко монтується

Безпека і надійність

Датчик витоку газу DDZ100G маючи високоякісний, малочутливий напівпровідниковий газовий сенсор, працюючи в системі розумного дому DOMOS захистить Вас і Ваше майно від аварії внаслідок поширення газу на кухні, в котельні і будь-якому приміщенні, де є ризик витоку газу.

Завдяки датчику витоку газу система дасть Вам можливість тримати на контролі приміщення з підключенням газу у Вашому будинку. При цьому, розумний дім не тільки сповістить Вас але і зробить миттєві заходи для запобігання поширенню газу на самому початку виникнення небезпечної ситуації.

Завдяки бездротовій технології ZigBee сенсор відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень. Володіючи невеликими розмірами і гармонійним дизайном він ідеально впишеться в будь-який інтер’єр.

Застосування для приміщень
Гучність сигналу 75 дБ на відстані 1 метра
Щільність газу для сигналізації: 6% LEL ± 3% LEL (природный газ)
Робоча частота 2,4 ГГц
Бездротова потужність передачі ≤20 дБм
Протокол зв’язку ZigBee
Мережевий режим автоматична мережа ZigBee
Відстань без обмежень
Бездротовий стандарт IEEE 802.15.4
Робоча вологість ≤95%
Робоча температура -20 – 60 ℃
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу Пластик PC + ABS
Розмір 79х68х31 мм
Колір білий
Харчування 220-240 В (змінний струм)

Спокій і контроль

Довіртеся системі розумного дому і Вам не потрібно буде хвилюватись про можливу аварійну ситуацію внаслідок витоку газу.

При виявленні найменшого протікання газу система миттєво відправить повідомлення на мобільні пристрої, а встановивши різні сценарії автоматизації і задіявши інші пристрої, розумний дім зможе, при спрацьовуванні датчика, перекрити подачу газу, відключити газовий котел і плиту, електроприлади, увімкнути витяжку та ін.