Опис

1 480

Датчик диму DDZ100S виявляє та інформує різними способами про виявлення диму, а також у режимі автоматизації, вживає заходів щодо запобігання пожежі.

Особливості

Крім функції виявлення та інформування на мобільний пристрій повідомляє візуально – миготінням червоного індикатора та звуком – включаючи вбудовану звукову сирену. А в режимі автоматизації – відключить електропобутові прилади та включить основну сирену тривоги.

null
Виявляє дим
null
Повідомляє світловим індикатором
null
Сигналізує звуковий сиреною
smoke Sensor SF30
null
Відключить електроприлади, включить основну сирену та ін.
null
Повідомляє про мобільні пристрої
null
Відключить газовий котел

Надійно та стабільно

Датчик диму SF30 працюючи в системі розумного будинку DOMOS зробить все для захисту Вас та Вашого майна від небезпеки займання на кухні, топкової, вітальні, а також будь-яких інших місцях, де необхідний контроль диму. Завдяки датчику диму система дасть Вам можливість контролювати вогненебезпечні ділянки у Вашому будинку. При цьому розумний будинок не тільки сповістить Вас, але й вживе заходів для усунення причин задимленості на самому початку виникнення небезпечної ситуації.

Працюючи за бездротовою технологією ZigBee фотоелектричний датчик диму має дуже мале споживання електричної енергії, завдяки чому тривалий час відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень. Маючи невеликі розміри і гармонійний дизайн, він ідеально впишеться в будь-який інтер’єр.

Застосування для приміщень
Гучність сигналу 80dB на відстані 3 метри
Рабоча частота 2,4 ГГц
Протокол зв’язку ZigBee
Відстань до 80 метрів
Рабоча вологість ≤95%
Рабоча температура -10 ℃ ~ + 55 ℃
Розміри 79х68х31 мм
Колір білий
Живлення 1х CR123A батарейка, 3В

Спокій та безпека

Інтегрувавши сенсори задимленості Domos у систему розумного будинку Ваше житло завжди буде під контролем. Ви можете бути спокійними за Ваших рідних та майно, коли відсутня або коли спите. У разі виникнення найменшої задимленості система миттєво надішле повідомлення на мобільні пристрої, червоний індикатор на датчику почне швидко блимати і включиться звукова сирена потужністю в 75 дБ, що буде добре чути на кілька метрів і повідомить Вас і Вашу родину.

А встановивши різні сценарії автоматизації, система зможе при спрацюванні датчика диму вимкнути електроприлади, опалювальний котел, включити основну сирену будинку, запустити систему пожежогасіння.

Додаток HOMEMATE, на Ваших мобільних пристроях надасть Вам постійний доступ для керування та перегляду стану необхідних систем Вашого житла.