Опис

3 885

Комплект Domos «Управління опаленням будинку» — початковий комплект для організації розумного дому Domos, одним із завдань якого реалізовано управління практично будь-якими опалювальними системами з газовими, електричними, пелетними котлами, тепловими насосами, електричними теплими підлогами та ін.

Особливості

Система Domos здатна управляти різними пристроями, забезпечувати охорону, безпеку, комфорт і економію, надавши Вам доступ і контроль до систем будинку зі смартфону в режимі реального часу з будь-якої точки світу через Інтернет.

null
Управляє системою опалення
null
Підтримує задані режими
null
Управляє температурою в приміщенні
Управление отоплением
null
Розширювана система
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Контролює вологість

Багатофункціональність і надійність

За допомогою розумної мережі Zigbee система відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень тривалий час, завдяки малому споживанню енергії і легко встановлюється в різних навіть у важкодоступних місцях за мінімальний час.

Базовий комплект розумного дому DOMOS може постійно розширюватися новими пристроями для виконання найрізноманітніших завдань з автоматизації освітлення, клімату, опалення, безпеки та ін.

Завдяки постійній можливості управління і контролю за системою з мобільних пристроїв, Ви будете миттєво сповіщені про виникнення небезпечної або стандартної ситуації для можливого прийняття рішення про подальші дії як з Вашою участю так і автономно, завдяки заздалегідь встановленим Вами сценаріям

Комплектність:

  • Контролер (“мозок” розумного дому) – хаб Domos DHZ1-50 впорається з реалізацією будь-якого завдання по автоматизації, а також забезпечення комфорту і безпеки як в квартирі, так і у великому заміському будинку. Може використовуватися і в комерційних цілях, наприклад, в готелях, або для вирішення питань автоматизації деяких завдань на підприємствах.
  • Розумний датчик вологості і температури Domos DTH100S показує поточну вологість і температуру в приміщенні, веде часову статистику і відображає її в графіках.
  • Розумне мультифункціональне реле Domos DCZ1M управляє автоматикою опалювального котла.

Продукція Domos має декларації та сертифікати відповідності, а також дозвіл Укрчастотнагляду.

Комфорт і економія

За допомогою системи управління опаленням у Вашому розумному домі завжди буде комфортна температура – коли Ви вдома, а ще Ви не будете переплачувати за надлишки витрачених енергоресурсів – коли відсутні.

Встановіть власні режими – щоденні, погодинні. Наприклад, задайте температуру:

* +18°C – з 8:01 ранку до 16:00, поки Ви на роботі
* + 23°C – з 16:01 до 8:00 ранку, коли Ви вдома,
* а їдучи за місто, віддалено переведіть будинок на підтримку опалення в економному режимі +15°C.

Таким чином, Ви і Ваші рідні можете управляти режимами опалення та інших систем вашого житла віддалено за допомогою мобільних пристроїв через додаток HOMEMATE.