Опис

1 369

Розумний настінний двоклавішний вимикач DSZ1C1 займає місце звичайного настінного вимикача і крім звичайної функції вмикання освітлення використовується для віддаленого управління освітленням по протоколу зв’язку ZigBee за допомогою мобільних пристроїв і виконання запрограмованих сценаріїв розумного дому.

Особливість

Вимикач DSZ1C1 надавши зв’язок, між концентратором мережі ZigBee і приладами освітлення дає можливість керувати однією лінією освітлення з ламп розжарювання, LED ламп або іншого типу сумарною потужністю до 500 Вт, надавши Вам можливість не тільки задіяти прилади, але і бачити на мобільному пристрої статус увімкнено чи вимкнено. Вимагає підведення окремого проводу “нуля ” (дивіться схему підключення).

null
Вмикає / вимикає освітлення
null
Автоматизує освітлення
null
Може брати участь в сценаріях і задіяти інші пристрої
DSZ1C1
null
Бере участь у реалізації “ефекту присутності”
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Є повторювачем сигналу ZigBee

Багатофункціонально і надійно

Інтегрувавши в систему вимикач DSZ1C1 Ви зможете управляти освітленням як фізично, натискаючи на Вимикач, так і дистанційно, при цьому пристрій можна задіяти в різних сценаріях і, наприклад, увімкнувши вимикач будуть задіюватися і інші необхідні Вам системи будинку.

Перевага мережі в тому, що при виході з ладу одного з пристроїв, сигнал буде ретранслюватися далі за допомогою інших пристроїв мережі. За допомогою вимикача DSZ1C1 система розумного дому DOMOS може безмежно розширювати свої можливості для виконання найрізноманітніших завдань з управління:

Характеристика:

Застосування для приміщень
Джерело живлення 220-240 В
Робоча частота 2.4 GHz
Режим модуляції OQPSK
Шифрування AES-128
Швидкість передачі 250 Kbps
Бездротова потужність передачі ≤19 дБм
Протокол зв’язку ZigBee
Мережевий режим автоматична мережа ZigBee
Відстань без обмежень
Робоча вологість ≤80%
Робоча температура -20 – 60 ℃
Матеріал корпусу пластик
Розмір 86х86х38 мм
Колір білий

Зручно і надійно

Вимикач може взаємодіяти з іншими продуктами ТМ Domos. Завдяки цьому можна налаштувати індивідуальні сценарії увімкнення або вимкнення освітлення в будинку, в залежності від показників системи датчиків розумного дому Domos або ж за заданим розкладом.

Наприклад, вмикати освітлення при спрацюванні датчика відкривання дверей або вмикати світло за сценарієм “ефекту присутності” при спрацюванні охоронних сенсорів периметра будинку і т. д.

Модель DSZ1C1 має привабливий дизайн, який впишеться в будь-який інтер’єр. Ви зможете налаштовувати і керувати розумним вимикачем віддалено за допомогою універсального додатка HOMEMATE на вашому смартфоні / планшеті.