Опис

3 404

Розумний настінний триклавішний вимикач MixSwitch займає місце звичайного настінного вимикача і крім звичайної функції вмикання освітлення використовується для віддаленого управління освітленням по протоколу зв’язку ZigBee за допомогою мобільних пристроїв і виконання запрограмованих сценаріїв розумного дому.

Особливість

Вимикач MixSwitch надавши зв’язок, між концентратором мережі ZigBee (хабом DHZ1-50, ViCenter-300 , MixPad Mini тощо) і приладами освітлення дає можливість управляти трьома лініями освітлення з ламп розжарювання, LED ламп або іншого типу потужністю до 200 Вт на канал, надавши Вам можливість не тільки задіяти прилади, але і бачити на мобільному пристрої статус увімкнено або вимкнено.

null
Вмикає / вимикає освітлення
null
Автоматизує освітлення
null
Може брати участь в сценаріях і задіювати інші пристрої
MixSwitch_3-gang_GREY
null
Бере участь у реалізації ” ефекту присутності”
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Є повторювачем сигналу ZigBee

Багатофункціонально і надійно

Інтегрувавши в систему вимикач MixSwitch Ви зможете управляти освітленням як фізично натисканням на вимикач так і дистанційно. А перевівши його в режим керування сценаріями Розумного дому, можна одним натисканням задіювати одразу низку необхідних пристроїв та системи будинку, включаючи і освітлення також.

Перевага мережі ZigBee в тому, що при виході з ладу одного з пристроїв, сигнал буде ретранслюватися далі за допомогою інших пристроїв мережі. За допомогою вимикача MixSwitch система розумного будинку DOMOS може безмежно розширювати свої можливості для виконання найрізноманітніших завдань з управління:

Характеристика:

Назва моделі MixSwitch (3-клавішний)
Види моделі T40W3Z(Grey)
T40W3ZG(Golden)
T40W3ZW(White)
Застосування для приміщень
Джерело живлення 220-240 В
Потужність на 1 лінію 200 Вт
Протокол зв’язку ZigBee
Мережевий режим автоматична мережа ZigBee
Відстань 80 метрів
Робоча вологість ≤85%
Робоча температура -20~60 ℃
Матеріал корпусу пластик
Розмір 86×86×40 мм
Кольори сірий, золотий, білий

Зручно і надійно

Вимикач може взаємодіяти з іншими продуктами ТМ Domos. Завдяки цьому можна налаштувати індивідуальні сценарії вмикання або вимикання світла в будинку, в залежності від показників системи датчиків розумного дому Domos або ж за заданим розкладом.

Наприклад, вмикати освітлення по спрацьовуванні датчика відкриття дверей або вмикати світло за сценарієм “ефекту присутності” при спрацюванні охоронних сенсорів периметра будинку і т. д.

Модель MixSwitch має стильний дизайн, який впишеться в будь-який інтер’єр. Ви зможете налаштовувати і керувати розумним вимикачем віддалено за допомогою універсального додатка HOMEMATE на вашому смартфоні / планшеті.