Опис

1 480

Розумний вбудовуваний перемикач R20W2Z монтується в установчу електричну коробку під звичайним настінним вимикачем або розеткою, що робить Ваші електроелементи розумними і дозволяє дистанційно керувати освітленням або електроприладами за допомогою мобільних пристроїв, а також виконувати запрограмовані сценарії розумного дому.

Особливості

Перемикач R20W2Z надавши зв’язок, між концентратором мережі ZigBee і приладами освітлення дає можливість керувати 2-ма лініями з ламп накалювання потужністю до 200 Вт на кожну лінію або LED лампами або іншого типу потужністю 100 Вт / лінію, надавши Вам можливість не тільки задіяти прилади, але і бачити на мобільному пристрої статус увімкнене. Вимагає підведення окремого проводу “нуля” (дивіться схему підключення).

null
Вмикає/вимикає освітлення
null
Автоматизує освітлення
null
Може брати участь в сценаріях і задіювати інші пристрої
null
Бере участь в реалізації “ефекту присутності”
null
Керується з мобільних пристроїв
null
Є повторювачем сигналу ZigBee

Многофункціонально і надійно

Інтегрувавши в систему перемикач R20W2Z Ви зможете дистанційно керувати освітленням без фізичного натискання на вимикач, а також пристрій можна задіяти в різних сценаріях, наприклад, увімкнувши перемикач будуть задіяні і інші необхідні Вам системи будинку.

Перевага мережі ZigBee в тому, що при виході з ладу одного з пристроїв, сигнал буде ретранслювати далі за допомогою інших пристроїв мережі. За допомогою перемикач R20W2Z система розумного будинку може безмежно розширювати свої можливості для виконання найрізноманітніших завдань з управління:

Характеристики:

Застосування монтується в підрозетник в стіні
Робоче навантаження: 110-240 В, 50/60 Гц
Рабоча частота: 2.4 GHz
Діапазон навантаження: лампа накалювання / галоген MAX 200 Вт /на одну лінію;
LED / флюоресцентна MAX 100Вт / на лінію
Кількість ліній: 2
Беспровідна потужність передачі ≤19 дБм
Протокол зв’язку ZigBee
Мережевий режим автоматична мережа ZigBee
Відстань без обмежень
Робоча вологість ≤80%
Рабоча температура -20 – 60 ℃
Матеріал корпусу пластик
Розміри 46 × 50,5 × 18 мм
Колір сірий

Зручно та надійно

Вимикач може взаємодіяти з будь-якими продуктами ТМ Domos. Завдяки цьому можна налаштувати індивідуальні сценарії увімкнення або вимкнення освітлення в будинку, в залежності від показників системи датчиків розумного дому Domos або ж за заданим розкладом.

Наприклад, вмикати освітлення при спрацюванні датчика відкривання дверей або вмикати світло за сценарієм “ефекту присутності” при спрацюванні охоронних сенсорів периметра будинку і т. д.

Головна перевага перемикача R20W2Z – його вбудовуваність. Завдяки чому для створення системи розумного будинку Вам не потрібно замінювати свої, підходящі по дизайну, вимикачі, а досить, всього лиш, розмістити за ними перемикачі R20W2Z. Ви зможете налаштовувати і управляти розумним вимикачем віддалено за допомогою мобільного додатку HOMEMATE на вашому смартфоні / планшеті.