Опис

1 332

Реле DCZ1M – універсальний пристрій, що дозволяє управляти пристроями автоматики, віддалено з телефону чи по сценаріям. Багатофункціональне реле DCZ1M взаємодіє з концентратором ZigBee і отримує сигнал управління, завдяки чому користувачі можуть відчиняти або зачиняти зі смартфона електричні ворота, управляти котлом опалення, відчиняти чи зачиняти гаражні ворота і т. д.

Особливості

Реле DCZ1M, зробивши зв’язок між концентратором мережі ZigBee і виконавчими механізмами, дасть можливість управляти різними пристроями і технікою, надавши Вам можливість не тільки задіяти, наприклад – ролету, а й побачити на мобільному пристрої статус відкрита вона чи ні. Контролер має три режими роботи: режим високої напруги, режим низької напруги, режим комутації.

null
Управляє приводами жалюзі, ролет
null
Автоматизує освітлення
null
Управляє системами опалення
multi-1
null
Управляє автополивом
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Розширювана система

Багатофункціональний і надійний

Контролер DCZ1M – багатофункціональний пристрій, завдяки якому ви інтегруєте в систему розумного дому, через розумну мережу Zigbee, різні приводи, механізми і системи, розташовані на віддалених ділянках. Перевага мережі в тому, що при виході одного з пристроїв, сигнал буде ретранслюватися далі за допомогою інших пристроїв мережі. За допомогою реле система розумного дому DOMOS може безмежно розширювати свої можливості для виконання найрізноманітніших завдань з управління:

Застосування для приміщень
Джерело живлення AC 100V ~ 240V
Максимальний струм навантаження 5 А
Робоча частота 2,4 ГГц
Бездротова потужність передачі ≤20 дБм
Протокол зв’язку ZigBee
Мережевий режим автоматична мережа ZigbBee
Відстань без обмежень
Бездротовий стандарт IEEE 802.15.4
Робоча вологість ≤90%
Робоча температура -20 – 60 ℃
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу пластик
Розмір 70х70х23 мм
Колір білий

Зручно і надійно

Тепер ви з легкістю зможете управляти своїми воротами, ролетами, поливом і іншими системами, за допомогою свого смартфона.

Універсальний модуль доступу до дротових датчиків є додатковим пристроєм, який спільно з іншими компонентами системи розумного дому Domos дає можливість побудови сценаріїв по автоматизації Вашого будинку, наприклад: увімкнення теплих підлог взимку на дачі при падінні температури в будинку нижче +10, автоматичне закриття воріт, коли ви від’їхали від будинку і ін.