Опис

1 332

RGB контролер DDZ1RGB – універсальний пристрій, що дозволяє віддалено, через мобільний додаток HOMEMATE керувати RGB стрічкою вашої LED підсвітки і освітленням. Причому управління відбувається як онлайн зі смартфона, так і за запрограмованими сценаріями.

Особливості

Завдяки сумісності з більшістю світлодіодних і панельних ламп дає можливість побудови будь-яких систем освітлення у Вашому розумному домі чи офісі.

null
16 млн. кольорів, контроль кольору 2700K-6500K
null
Автоматизує освітлення
null
Бере участь у створенні “ефекту присутності”
multi-1
null
Може бути задіяний за сценаріями
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Розширює відстань бездротової мережі ZigBee

Неповторно і комфортно

RGB контролер DDZ1RGB управляє необхідними Вам режимами освітлення в певних ситуаціях і з необхідними параметрами кольору і яскравості. Завдяки RGB контролеру Ви інтегруєте в систему через розумну мережу Zigbee різноманітні світлові прилади і LED підсвічування розташовані на віддалених ділянках. Причому, при виході одного з пристроїв, сигнал буде ретранслюватися далі за допомогою інших пристроїв мережі.

Для можливості тактильного перемикання сценаріїв додатково можна використовувати клавішні настінні перемикачі, наприклад DSZ1S5

Застосування для приміщень
Джерело живлення 12 и 24V
Максимальний струм навантаження 20 А
Робоча частота 2,4 ГГц
Бездротова потужність передачі ≤ 20 дБм
Протокол зв’язку Zigbee
Мережевий режим автоматична мережа Zigbee
Відстань без обмежень
Бездротовий стандарт IEEE 802.15.4
Робоча вологість ≤80%
Робоча температура -20 – 60 ℃
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу пластик
Розмір 70х70х23 мм
Колір білий

Під настрій і ситуацію

Спільно з іншими пристроями розумного дому RGB контролер DDZ1RGB створить світловий образ Вашого інтер’єру, який буде змінюватися під Ваш настрій і ситуацію. Наприклад:

прийшовши додому – увімкнеться світло в коридорі і увімкнеться LED підсвічування у вітальні з приємними тонами кольору для вечірнього перегляду Вашого улюбленого фільму.
нікого немає вдома і спрацьовує датчик периметра у дворі – увімкнеться світло в будинку або LED освітлення в різних місцях створюючи ” ефект присутності”;
перебуваючи вдома в різний час доби – система буде налаштовувати освітлення під ваші уподобання кольору і яскравості.

Таким чином, Ви і Ваші рідні можете управляти освітленням інтер’єру і периметра з мобільних пристроїв через додаток HOMEMATE і навіть по голосовій команді “наприклад ” SIRI, увімкни світло на кухні!”