Опис

1 036

Розумний пульт дистанційного керування MagicDot CT30W призначений для керування побутовими пристроями, які управляються за допомогою ІЧ пульта (кондиціонер, телевізор, супутниковий тюнер, медіа приставки, кухонна техніка і т.д.). Це універсальний пристрій дає можливість легко керувати функціями приладів, створювати сценарії вмикання / вимикання техніки по таймерам або подіям (наприклад по спрацюванню якогось сенсора), реалізувати функцію “ефекту присутності” і багато-багато іншого.

Особливості

Пульт Magic Dot замінює десятки пультів управління від побутових приладів будинку і дає можливість управління пристроями як з мобільних пристроїв так і по запрограмованим сценаріями.

null
Запам’ятовує безліч команд управління
null
Замінює десятки пультів ДУ від 8000 видів приладів
null
Автоматично управляє кондиціонером в парі з датчиком температури
magic_dot
null
Бере участь у сценаріях автоматизації
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Бере участь у створенні “ефекту присутності”

Багатофункціонально і просто

Універсальний пульт MagicDot CT30W – багатофункціональний пристрій. Він може працювати як автономно в мережі Wi-Fi і напряму давати команди з мобільного додатку побутовим приладам, так і бути інтегрованим в систему розумного дому Domos і за допомогою хабу розумного дому розширювати свої можливості та брати участь в сценаріях розумного дому, наприклад:

Кондиціонер увімкнеться на режим обігріву або холоду при відповідній температурі (вимагає датчика температури і вологості);
телевізор або музичний програвач увімкнеться для реалізації “ефекту присутності”, при спрацьовуванні зовнішніх сенсорів в режимі охорони;
телевізор увімкнеться на потрібному каналі при приході додому (коли спрацює датчик руху).

Пульт також може бути задіяний для виконання найрізноманітніших завдань в інших системами будинку:

опалення, вентиляції;
освітлення, RGB підсвічуваннями;
системами безпеки та охорони;
і багато-багато іншого …

 • Назва продукту: розумний інфрачервоний пульт дистанційного керування
 • Виробник: Orvibo
 • Модель продукту: MagicDot CT30W
 • Розмір продукту: 65x65x42 мм (висота x ширина x товщина)
 • Сумісність: більш ніж 8000 видів приладів
 • Інфрачервоний охват: 8 метрів і більше
 • Кут інфрачервоного променю: 360 град
 • Матеріал виробу: АБС-пластик
 • Вага нетто: 80 ± 5 г
 • Інфрачервона частота: 20-60 кГц
 • Робоча температура: -20 ~ + 60 ℃
 • Живлення: microUSB 5 В / 1 А (в комплекті тільки кабель)
 • Стандарт бездротового зв’язку: Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n

Зроби своє життя зручнішим

Керуйте побутовою технікою з будь-якого місця за допомогою MagicDot і Вашого смартфона. MagicDot дозволяє керувати більш ніж 8000 типів побутової техніки. Він сумісний майже з 95% інфрачервоних пристроїв дистанційного керування по всьому світу. Можлива будь-яка комбінація та кількість побутової техніки, сумісної з Magic Dot. Інфрачервоні промені MagicDot захоплюють всі 360 градусів кімнати.

Смарт девайс підтримує голосове управління Amazon Alexa та Google Assistant. У поєднанні з інтелектуальними динаміками можливості Magic Dot будуть все більше і більше розширюватися. І для керування приладом достатньо буде всього лиш сказати, наприклад: “SiRi, увімкни телевізор!”.

Таким чином, Ви і Ваші рідні можете управляти телевізором, телевізійним і супутниковим тюнером, витяжкою, світильником, кондиціонером, музичним центром та іншою технікою з мобільних пристроїв через додаток HOMEMATE і навіть по голосовій команді, наприклад “SIRI, увімкни канал “кіно”!”