Опис

1 332

Модуль доступу до провідних датчиків (реле сенсорів) — універсальний пристрій, що дозволяє інтегрувати в систему розумного дому різні традиційні провідні датчики. Перетворивши дані в безпровідний сигнал ZigBee, робить їх інтелектуальними і забезпечує зв’язок з побутовими і навіть виробничими системами.

Особливості

Модуль доступу до провідних датчиків, надавши зв’язок з системами розумного дому, значно розширює функціональні можливості для забезпечення охорони, безпеки, комфорту і економії як в квартирі, так і в приватному будинку. Також, може використовуватися на підприємствах для вирішення завдань з автоматизації.

null
Значно розширює можливості системи
null
Дозволяє інтегрувати інші системи
null
Покращує безпеку
multi-1
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Виконує завдання автоматизації
null
Розширювана система

Багатофункціонально і безмежно

Завдяки інтеграції провідних датчиків в розумну мережу Zigbee система може працювати на віддалених ділянках. Перевага мережі в тому, що при виході одного з пристроїв, сигнал буде ретранслюватися далі за допомогою інших пристроїв мережі. За допомогою модуля доступу до провідних датчиків система розумного дому DOMOS може безмежно розширювати свої можливості для виконання найрізноманітніших завдань з управління:

Застосування для приміщень
Максимальна кількість груп дротових датчиків 3
Джерело живлення DC 12 В 1А
Наявність контактів NO/NC
Робоча частота 2,4 ГГц
Бездротова потужність передачі ≤20 дБм
Протокол зв’язку ZigBee
Мережевий режим автоматична мережа ZigbBee
Відстань без обмежень
Бездротовий стандарт IEEE 802.15.4
Робоча вологість ≤90%
Робоча температура -20 – 60 ℃
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу пластик
Розмір 70х70х23 мм
Колір білий

Стабільно і надійно

Тепер Ви з легкістю зможете управляти своєю охоронною та іншими системами, за допомогою свого смартфона. Принцип роботи досить простий. Ваш провідний датчик спрацьовуючи передає по кабелю сигнал на розумний модуль, а він в свою чергу по бездротовій мережі ZigBee – на Розумний хаб.

Універсальний модуль доступу до провідних датчиків є додатковим пристроєм, який спільно з іншими компонентами системи розумного дому Domos дає можливість побудови сценаріїв по автоматизації Вашого будинку, наприклад: увімкнення освітлення в якості “ефекту присутності” при спрацьовуванні охоронних датчиків, постановка або зняття з охорони Вашого будинку за допомогою смартфона і ін.