Опис

629

Настінна універсальна розетка MixSwitch має можливість використання різних типів вилок. Це і європейський стандарт, стандарт Австралії, США та ін. Розетка виготовлена надзвичайно якісно та приймає прилади з потужністю до 2200Вт.

Особливості

Розетка MixSwitch  чудово вписується в один ряд разом з розумними вимикачами світла MixSwitch-1, MixSwitch-2, MixSwitch-3, перемикачем сценаріїв MixSwitch-6 та панеллю керування (хабом) MixPad mini. Може бути розміщеним у будь-якому зручному місці в стаціонарному підрозетнику, а також бути об’єднана в групу оригінальною дизайнерською рамкою .

null
Вироблена з високоякісних матеріалів
Має кілька роз’ємів для різних типів вилок
MixSwitch_Socket_1
null
Має три кольори для будь-якого інтер’єру
Може бути розміщена як окремо, так і в рамці на 2 чи 3 пристрої

Багатофункціонально і надійно

Інтегрувавши в систему лінійку перемикачів MixSwitch разом з розеткою Ви зможете задіювати одразу низку необхідних пристроїв та систем будинку, керувати сценаріями Розумного дому.

За допомогою перемикачів MixSwitch система розумного будинку DOMOS може безмежно розширювати свої можливості для виконання найрізноманітніших завдань з управління:

Характеристика:

Назва моделі MixSwitch Socket
Види моделі T40K1(Grey)
T40K1G(Golden)
T40K1W(White)
Застосування для приміщень
Діапазон навантаження 2200 Вт
Вхідна напруга 220 В ~, 50/60 Гц, 10 А
Матеріал корпусу пластик
Розмір 86 × 86 × 35 мм
Кольори сірий, золотий, білий

Зручно і надійно

Розетка MixSwitch додасть завершеності Вашому блоку керування Розумним будинком, на якому Ви можете розмістити вимикачі MixSwitch-1, MixSwitch-2, MixSwitch-3, перемикачем сценаріїв MixSwitch-6 та панель керування (хабом) MixPad mini, які нададуть безмежні можливості управлінням освітленням в будинку, відкривання / закривання замків, управління автоматикою ворітжалюзі, штор і т. д..

Наприклад, в розміщену розетку в коридорі можна під’єднувати зарядний пристій до телефону, а перемикачі використовувати при виході з дому для:

– кнопка 1/2 – відкривання / закривання вуличних воріт;

– кнопка 3/4 – відкривання / закривання ролет;

– кнопка 5/6 – активація / деактивація режиму “Я ВДОМА” тощо.

Лінійка пристроїв MixSwitch має стильний дизайн, який впишеться в будь-який інтер’єр. Ви зможете налаштовувати і керувати розумним вимикачем віддалено за допомогою універсального додатка HOMEMATE на Вашому смартфоні / планшеті.