Опис

4 144

Комплект Domos “Базовий охоронний” – початковий комплект для організації розумного дому Domos, одним з виконуваних завдань якого реалізована охорона Вашого дому.

Особливості

Система розумного дому Domos здатна управляти різними пристроями, забезпечувати охорону, безпеку, комфорт і економію, надавши вам доступ і контроль зі смартфона в режимі реального часу з будь-якої точки світу через Інтернет.

null
Реагує на людину
null
Спрацьовує на відкриття
null

Задіє оповіщення або відлякування

IMG_0821
null
Розширювана система
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Можлива автономна робота

Багатофункціональність і надійність

За допомогою розумної мережі Zigbee система відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень тривалий час, завдяки малому споживанню енергії, та легко встановлюється в різних навіть у важкодоступних місцях за мінімальний час.

Базовий комплект розумного дому DOMOS може постійно розширюватися новими пристроями для виконання найрізноманітніших завдань з автоматизації освітлення, клімату, опалення, безпеки та ін.

Завдяки постійній можливості управління і контролю за системою з мобільних пристроїв, Ви будете миттєво сповіщені про виникнення небезпечної або стандартної ситуації для можливого прийняття рішення про подальші дії як з Вашою участю так і автономно, завдяки заздалегідь встановленим Вами сценаріям.

Комплектність:

  • Хаб (контролер – “мозок” розумного дому) Domos DHZ1-50 впорається з реалізацією будь-якого завдання по автоматизації, а також забезпечення комфорту і безпеки як в квартирі, так і у великому заміському будинку. Може використовуватися і в комерційних цілях, наприклад, в готелях, або для вирішення питань автоматизації деяких завдань на підприємствах.
  • Розумний датчик відкриття дверей / вікон Domos DSZ100C створить власну мережу безпеки. Закріпивши на вікні, двері або інших предметах, де відбувається відкриття і закриття, можна з легкістю запрограмувати багато різних сцен.
  • Розумний датчик руху Domos DSZ100I сканує переміщення тільки живої істоти в приміщенні, що охороняється. Наприклад, якщо в приміщенні, що охороняється падає якийсь предмет, то датчик не спрацює.

Продукція Domos має декларації та сертифікати відповідності, а також дозвіл Укрчастотнагляду.

Спокій і контроль

За допомогою охоронної системи розумного дому Ваше житло завжди буде як на долоні. Ви зможете контролювати свій будинок як всередині так зовнішній периметр.

Додаток HOMEMATE, на ваших мобільних пристроях надасть вам постійний доступ для управління і перегляду стану необхідних систем вашого житла.