Опис

3 367

Комплект Domos “управління освітленням” – початковий комплект для організації розумного дому Domos, одним із завдань якого, реалізовано управління освітленням приміщень за допомогою мобільних пристроїв і автоматизація за допомогою налаштовуваних сценаріїв.

Особливості

Система Domos здатна управляти різними пристроями, забезпечувати охорону, безпеку, комфорт і економію, надавши Вам доступ і контроль зі смартфону в режимі реального часу з будь-якої точки світу через Інтернет.

null
Автоматизує освітлення
null
Управляє кольором і яскравістю RGB стрічок
null
Бере участь у створенні “ефекту присутності”
Управление воротами
null
Може бути задіяна за сценаріями
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Розширювана система

Багатофункціональність і надійність

За допомогою розумної мережі Zigbee система відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень тривалий час, завдяки малому споживанню енергії і легко встановлюється в різних навіть у важкодоступних місцях за мінімальний час.

Базовий комплект розумного дому DOMOS може постійно розширюватися новими пристроями для виконання найрізноманітніших завдань з автоматизації освітлення, клімату, опалення, безпеки та ін.

Завдяки постійній можливості управління і контролю за системою з мобільних пристроїв, Ви будете миттєво сповіщені про виникнення небезпечної або стандартної ситуації для можливого прийняття рішення про подальші дії як з Вашою участю, так і автономно, завдяки заздалегідь встановленим Вами сценаріям.

Комплектність:

  • Контролер (“мозок” розумного дому) – хаб Domos DHZ1-50 впорається з реалізацією будь-якого завдання по автоматизації, а також забезпечення комфорту і безпеки як в квартирі, так і у великому заміському будинку. Може використовуватися і в комерційних цілях, наприклад, в готелях, або для вирішення питань автоматизації деяких завдань на підприємствах.
  • RGB контролер DDZ1RGB системи розумного дому Domos управляє необхідними Вам режимами освітлення в певних ситуаціях і з необхідними параметрами кольору і яскравості. Для можливості тактильного перемикання сценаріїв додатково можна використовувати клавішні настінні перемикачі, наприклад DSZ1S5

Продукція Domos має декларації та сертифікати відповідності, а також дозвіл Укрчастотнагляду.

Настрій і комфорт

За допомогою системи управління освітленням світловий образ Вашого інтер’єру буде змінюватися під Ваш настрій і ситуацію. Наприклад:

  • прийшовши додому – увімкнеться світло в коридорі та LED підсвічування у вітальні з приємними тонами кольору для вечірнього перегляду Вашого улюбленого фільму.
    Нікого немає вдома і спрацьовує датчик периметра у дворі – увімкнеться світло в будинку або LED освітлення в різних місцях створюючи “ефект присутності”;
  • перебуваючи вдома в різний час доби – система буде налаштовувати освітлення під ваші уподобання кольору і яскравості.

Таким чином, Ви і Ваші рідні можете управляти освітленням інтер’єру і периметру з мобільних пристроїв через додаток HOMEMATE і навіть по голосовій команді, наприклад ” SIRI, увімкни світло на кухні!”