Опис

4 847

Комплект Domos “Захист від протікання” – початковий комплект для організації розумного дому Domos, одним з виконуваних завдань якого реалізовано запобігання затоплення Вашого будинку.

Особливості

Система розумного дому Domos здатна управляти різними пристроями, забезпечувати охорону, безпеку, комфорт і економію, надавши Вам доступ і контроль зі смартфона в режимі реального часу з будь-якої точки світу через Інтернет.

null
Запобігає затопленню
null
Інформує про небезпеку
null

Легко монтується

kompzat400
null
Розширювана система
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Можлива автономна робота

Багатофункціональність і надійність

За допомогою розумної мережі Zigbee система відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень тривалий час, завдяки малому споживанню енергії і легко встановлюється в різних навіть важкодоступних місцях за мінімальний час.

Базовий комплект розумного дому DOMOS може постійно розширюватися новими пристроями для виконання найрізноманітніших завдань по автоматизації освітлення, клімату, опалення, безпеки та ін.

Завдяки постійній можливості управління і контролю за системою з мобільних пристроїв, Ви будете миттєво сповіщені про появу небезпечної або стандартної ситуації для можливого прийняття рішення про подальші дії як з Вашою участю так і автономно, завдяки заздалегідь встановленим Вами сценаріями.

Комплектність:

  • Хаб (контролер – “мозок” розумного дому) Domos DHZ1-50 впорається з реалізацією будь-якого завдання по автоматизації, а також забезпечення комфорту і безпеки як в квартирі, так і у великому заміському будинку. Може використовуватися і в комерційних цілях, наприклад, в готелях, або для вирішення питань автоматизації деяких завдань на підприємствах.
  • Датчик витоку води Domos DDZ100W виявить навіть незначні протікання у ванній, кухні, котельні, насосної станції, сауні, готелі, басейні та інших приміщеннях, де потрібен контроль протікання води.
  • Мультифункціональне реле Domos DCZ1M буде керувати водопровідним краном з електроприводом, а також може використовуватися в універсальних завданнях автоматики для комутації будь-яких пристроїв.

Продукція Domos має декларації та сертифікати відповідності, а також дозвіл Укрчастотнагляду.

Спокій і контроль

Довіртеся системі розумного дому і Вам не потрібно буде хвилюватись про можливість затопити сусідів і зіпсувати ремонт.

Додаток HOMEMATE, на Ваших мобільних пристроях надасть вам постійний доступ для управління і перегляду стану необхідних систем Вашого житла.