Опис

5 513

Комплект Domos “Охоронний з камерою” – початковий комплект, що організує розумний дім Domos, одним з виконуваних завдань якого є охорона Вашого помешкання.

Особливості

Система Domos здатна управляти різними пристроями, забезпечувати охорону, безпеку, комфорт і економію, надавши Вам доступ і контроль зі смартфона в режимі реального часу з будь-якої точки світу через Інтернет.

null
Реагує на людину
null
Спрацьовує на відкриття
null

Записує і передає те, що відбувається

IMG_0861 (1)
null
Розширювана система
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Задіє оповіщення або відлякування

Багатофункціональність і надійність

За допомогою розумної мережі Zigbee система відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень тривалий час, завдяки малому споживанню енергії і легко встановлюється в різних навіть у важкодоступних місцях за мінімальний час.

Базовий комплект розумного дому DOMOS може постійно розширюватися новими пристроями для виконання найрізноманітніших завдань з автоматизації освітлення, клімату, опалення, безпеки та ін.

Завдяки постійній можливості управління і контролю за системою з мобільних пристроїв, Ви будете миттєво сповіщені про виникнення небезпечної або стандартної ситуації для можливого прийняття рішення про подальші дії як з Вашою участю так і автономно, завдяки заздалегідь встановленим Вами сценаріям.

Комплектність:

  • Хаб (контролер – “мозок” розумного будинку) Domos DHZ1-50 впорається з реалізацією будь-якого завдання по автоматизації, а також забезпечення комфорту і безпеки як в квартирі, так і у великому заміському будинку. Може використовуватися і в комерційних цілях, наприклад, в готелях, або для вирішення питань автоматизації деяких завдань на підприємствах.
  • Розумний датчик відкриття дверей / вікон Domos DSZ100C створить власну мережу безпеки. Закріпивши на вікні, двері або інших предметах, де відбувається відкриття і закриття, можна з легкістю запрограмувати багато різних сцен.
  • Розумний датчик руху Domos DSZ100I сканує переміщення тільки живої істоти в приміщенні, що охороняється. Наприклад, якщо в приміщенні, що охороняється падає якийсь предмет, то датчик не спрацює.
  • Wi-Fi камера SC10WW – 1uo розпізнає навіть найменший рух при мінімальному освітленні і автоматично почне запис, надіславши оповіщення на ваш смартфон.

Продукція Domos має декларації та сертифікати відповідності, а також дозвіл Укрчастотнагляду.

 

Спокій і контроль

За допомогою охоронної системи розумного дому Ваше житло завжди буде як на долоні. Ви зможете контролювати свій будинок як всередині так і зовнішній периметр.

Додаток HOMEMATE, на ваших мобільних пристроях надасть вам постійний доступ для управління і перегляду стану необхідних систем вашого житла.