Опис

3 367

Комплект Domos “Управління автоматикою воріт” – початковий комплект для організації розумного дому Domos, одним із завдань якого реалізовано управління автоматикою гаражних (секційних) або в’їзних воріт (відкатних, розпашних).

Особливості

Система Domos здатна управляти різними пристроями, забезпечувати охорону, безпеку, комфорт і економію, надавши Вам доступ і контроль до систем будинку зі смартфону в режимі реального часу з будь-якої точки світу через Інтернет.

null
Управляє гаражними воротами
null
Управляє в’їзними відкатними воротами
null
Управляє в’їзними розпашними воротами
Управление воротами
null
Інформує про поточне положення воріт
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Розширювана система

Багатофункціональність і надійність

За допомогою розумної мережі Zigbee система відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень тривалий час, завдяки малому споживанню енергії, та легко встановлюється в різних, навіть у важкодоступних, місцях за мінімальний час.

Базовий комплект розумного дому DOMOS може постійно розширюватися новими пристроями для виконання найрізноманітніших завдань з автоматизації освітлення, клімату, опалення, безпеки та ін.

Завдяки постійній можливості управління і контролю за системою з мобільних пристроїв, Ви будете миттєво сповіщені про виникнення небезпечної або стандартної ситуації для можливого прийняття рішення про подальші дії як з Вашою участю так і автономно, завдяки заздалегідь встановленим Вами сценаріям.

Комплектність:

  • Контролер (“мозок” розумного дому) – хаб Domos DHZ1-50 впорається з реалізацією будь-якого завдання по автоматизації, а також забезпечення комфорту і безпеки як в квартирі, так і у великому заміському будинку. Може використовуватися і в комерційних цілях, наприклад, в готелях, або для вирішення питань автоматизації деяких завдань на підприємствах.
  • Розумне мультифункціональне реле Domos DCZ1M управляє автоматикою воріт. Має три режими роботи. Може також використовуватися в універсальних завданнях автоматики для комутації інших пристроїв.

Продукція Domos має декларації та сертифікати відповідності, а також дозвіл Укрчастотнагляду.

Безпека і зручність

За допомогою системи управління автоматикою воріт приїзд до Вашого будинку буде завжди комфортним і контрольованим. Відкрити ворота родичам, що приїхали в гості, Ви завжди зможете віддалено, а також проконтролювати чи не забули Ви закрити гараж або ворота виїхавши з дому.

Таким чином, Ви і Ваші рідні можете управляти воротами з мобільних пристроїв через додаток HOMEMATE і навіть по голосовій команді, наприклад “SIRI, відкрий ворота!”