Опис

3 811

Комплект Domos “управління побутовою технікою” – початковий комплект для організації розумного дому Domos, одним з виконуваних завдань якого реалізовано управління побутовою технікою, яка має можливість управління за допомогою ІК сигналів.

Особливості

Система Domos здатна управляти різними пристроями, забезпечувати охорону, безпеку, комфорт і економію, надавши Вам доступ і контроль зі смартфона в режимі реального часу з будь-якої точки світу через Інтернет.

null
Управляє технікою 1000 команд ІК сигналів
null
Замінює десятки пультів ДУ
null
Бере участь у створенні “ефекту присутності”
IMG_1206
null
Може діяти за таймерами і сценаріями
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Розширювана система

Багатофункціональність і надійність

За допомогою розумної мережі Zigbee система відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень тривалий час, завдяки малому споживанню енергії і легко встановлюється в різних навіть у важкодоступних місцях за мінімальний час.

Базовий комплект розумного дому DOMOS може постійно розширюватися новими пристроями для виконання найрізноманітніших завдань з автоматизації освітлення, клімату, опалення, безпеки та ін.

Завдяки постійній можливості управління і контролю за системою з мобільних пристроїв, Ви будете миттєво сповіщені про виникнення небезпечної або стандартної ситуації для можливого прийняття рішення про подальші дії, як з Вашою участю, так і автономно, завдяки заздалегідь встановленим Вами сценаріям.

Комплектність:

  • Контролер (“мозок” розумного дому) – хаб Domos DHZ1-50 впорається з реалізацією будь-якого завдання по автоматизації, а також забезпечення комфорту і безпеки як в квартирі, так і у великому заміському будинку. Може використовуватися і в комерційних цілях, наприклад, в готелях, або для вирішення питань автоматизації деяких завдань на підприємствах.
  • Пульт дистанційного керування DCZ2IR легко управляє приладами через мобільні пристрої, бере участь в побудові сценаріїв увімкнення/вимкнення техніки по таймерах або події (наприклад по спрацюванню якогось сенсора), реалізує функцію «ефекту присутності» і багато іншого.

Продукція Domos має декларації та сертифікати відповідності, а також дозвіл Укрчастотнагляду.

Тепер прилади розуміють Вас

Крім функції універсального пульта управління, побудувавши сценарії автоматизації Ваших побутових пристроїв, техніка зможе автоматично управлятися за таймерами або сценаріями наприклад,

Таким чином, Ви і Ваші рідні можете управляти телевізором, телевізійним і супутниковим тюнером, витяжкою, світильником, кондиціонером, музичним центром та іншою технікою з мобільних пристроїв через додаток HOMEMATE і навіть по голосовій команді, наприклад “SIRI, увімкни канал “Кіно”!”