Опис

8 251

Комплект Domos “Захист від протікання з електроприводом” – початковий комплект для організації розумного дому Domos, одним з виконуваних завдань якого реалізовано запобігання затоплення Вашого помешкання.

Особливості

Система Domos здатна управляти різними пристроями, забезпечувати охорону, безпеку, комфорт і економію, надавши Вам доступ і контроль зі смартфона в режимі реального часу з будь-якої точки світу через Інтернет.

null
Запобігає затопленню
null
Інформує про небезпеку
null

Легко монтується

Комплект "Захист від Протікання з Електроприводом"
null
Розширювана система
null
Управляється з мобільних пристроїв
null
Можлива автономна робота

Багатофункціональність і надійність

За допомогою розумної мережі Zigbee система розумного дому відмінно працює на віддалених ділянках побутових, адміністративних або виробничих приміщень тривалий час, завдяки малому споживанню енергії, а також легко встановлюється в різних навіть у важкодоступних місцях за мінімальний час.

Базовий комплект розумного дому DOMOS може постійно розширюватися новими пристроями для виконання найрізноманітніших завдань з автоматизації освітлення, клімату, опалення, безпеки та ін.

Завдяки постійній можливості управління і контролю за системою з мобільних пристроїв, Ви будете миттєво сповіщені про виникнення небезпечної або стандартної ситуації для можливого прийняття рішення про подальші дії як з Вашою участю так і автономно, завдяки заздалегідь встановленим Вами сценаріям.

Комплектність:

  • Хаб (контролер – “мозок” розумного дому) Domos DHZ1-50 впорається з реалізацією будь-якого завдання по автоматизації, а також забезпечення комфорту і безпеки як в квартирі, так і у великому заміському будинку. Може використовуватися і в комерційних цілях, наприклад, в готелях, або для вирішення питань автоматизації деяких завдань на підприємствах.
  • Датчик витоку води Domos DDZ100W виявить навіть незначні протікання у ванній, кухні, котельні, насосної станції, сауні, готелі, басейні та інших приміщеннях, де потрібен контроль протікання води.
  • Мультифункціональне реле Domos DCZ1M буде керувати водопровідним краном з електроприводом, а також може використовуватися в універсальних завданнях автоматики для комутації будь-яких пристроїв.
  • Кран шаровий з електроприводом De Pala M6A2VN заблокує подачу води в системі водопостачання в разі протікання. (Матеріал корпусу, кулі і штока-латунь CW617N, тиск-10 бар, max t°С води – від 0°C до 100°C)

Продукція Domos має декларації та сертифікати відповідності, а також дозвіл Укрчастотнагляду.

Спокій та контроль

Довіртеся системі розумного дому і Вам не потрібно буде хвилюватись про можливість затопити сусідів і зіпсувати ремонт.

Додаток HOMEMATE, на Ваших мобільних пристроях надасть Вам постійний доступ для управління і перегляду стану необхідних систем Вашого житла.